Polska północnaTrasa w woj. zachodniopomorskim

Szczecin - Koszalin - Kołobrzeg - Międzyzdroje

Trasa w woj. zachodniopomorskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie zachodniopomorskim zajmuje ok. 5h 40min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 395km. Prowadzi przez miasta takie jak Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Międzyzdroje.

Trasa w woj. wielkopolskim

Poznań - Leszno - Kalisz - Gniezno - Piła

Trasa w woj. wielkopolskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie wielkopolskim zajmuje ok. 8h, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 500km. Prowadzi przez miasta takie jak Poznań, Leszno, Kalisz, Gniezno, Piła.

Trasa w woj. warmińsko-mazurskim

Olsztyn - Mrągowo - Mikołajki - Ełk - Giżycko - Bartoszyce

Trasa w woj. warmińsko-mazurskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie warmińsko-mazurskim zajmuje ok. 5h 35min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 355km. Prowadzi przez miasta takie jak Olsztyn, Mrągowo, Mikołajki, Ełk, Giżycko, Bartoszyce.

Trasa w woj. pomorskim

Gdańsk - Malbork - Słupsk - Gdynia - Sopot

Trasa w woj. pomorskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie pomorskim zajmuje ok. 5h 55min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 365km. Prowadzi przez miasta takie jak Gdańsk, Malbork, Słupsk, Gdynia, Sopot.

Trasa w woj. podlaskim

Białystok - Łomża - Augustów - Suwałki

Trasa w woj. podlaskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie podlaskim zajmuje ok. 4h 50min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 343km. Prowadzi przez miasta takie jak Białystok, Łomża, Augustów, Suwałki.

Trasa w woj. mazowieckim

Warszawa - Nowy Dwór Mazowiecki - Płock - Sierpc - Mława - Ciechanów - Pułtusk

Trasa w woj. mazowieckim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie mazowieckim zajmuje ok. 5h 30min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 352km. Prowadzi przez miasta takie jak Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Sierpc, Mława, Ciechanów, Pułtusk.

Trasa w woj. lubuskim

Zielona Góra - Świebodzin - Międzyrzecz - Gorzów Wielkopolski - Kostrzyn nad Odrą

Trasa w woj. lubuskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie lubuskim zajmuje ok. 4h 10min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 286km. Prowadzi przez miasta takie jak Zielona Góra, Świebodzin, Międzyrzecz, Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą.

Trasa w woj. kujawsko-pomorskim

Bydgoszcz - Świecie - Grudziądz - Toruń - Włocławek - Inowrocław

Trasa w woj. kujawsko-pomorskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie kujawsko-pomorskim zajmuje ok. 4h 45min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 309km. Prowadzi przez miasta takie jak Bydgoszcz, Świecie, Grudziądz, Toruń, Włocławek, Inowrocław.