Polska południowaTrasa w woj. świętokrzyskim

Kielce - Busko-Zdrój - Ostrowiec Świętokrzyski - Starachowice - Skarżysko-Kamienna

Trasa w woj. świętokrzyskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie świętokrzyskim zajmuje ok. 4h 20min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 275km. Prowadzi przez miasta takie jak Kielce, Busko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna.

Trasa w woj. śląskim

Katowice - Częstochowa - Gliwice - Rybnik - Bielsko-Biała - Tychy

Trasa w woj. śląskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie śląskim zajmuje ok. 5h, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 300km. Prowadzi przez miasta takie jak Katowice, Częstochowa, Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała, Tychy.

Trasa w woj. opolskim

Opole - Kluczbork - Brzeg - Nysa - Prudnik - Krapkowice - Strzelce Opolskie

Trasa w woj. opolskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie opolskim zajmuje ok. 4h 40min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 296km. Prowadzi przez miasta takie jak Opole, Kluczbork, Brzeg, Nysa, Prudnik, Krapkowice, Strzelce Opolskie.

Trasa w woj. małopolskim

Kraków - Wieliczka - Zakopane - Nowy Sącz - Tarnów

Trasa w woj. małopolskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie łódzkim zajmuje ok. 6h 30min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 360km. Prowadzi przez miasta takie jak Kraków, Wieliczka, Zakopane, Nowy Sącz, Tarnów.

Trasa w woj. łódzkim

Łódź - Rawa Mazowiecka - Tomaszów Mazowiecki - Piotrków Trybunalski - Bełchatów - Uniejów - Łęczyca - Łowicz

Trasa w woj. łódzkim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie łódzkim zajmuje ok. 6h, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 393km. Prowadzi przez miasta takie jak Łódź, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Uniejów, Łęczyca, Łowicz.

Trasa w woj. podkarpackim

Rzeszów - Krosno - Przemyśl - Stalowa Wola

Trasa w woj. podkarpackim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie podkarpackim zajmuje ok. 5h 35min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 336km. Prowadzi przez miasta takie jak Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Stalowa Wola.

Trasa w woj. lubelskim

Lublin - Chełm - Krasnystaw - Zamość - Kraśnik - Kazimierz Dolny

Trasa w woj. lubelskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie lubelskim zajmuje ok. 5h 20min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 350km. Prowadzi przez miasta takie jak Lublin, Chełm, Krasnystaw, Zamość, Kraśnik, Kazimierz Dolny.

Trasa w woj. dolnośląskim

Wrocław - Wałbrzych - Jelenia Góra - Legnica - Lubin

Trasa w woj. dolnośląskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie dolnośląskim zajmuje ok. 5h 30min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 305km. Prowadzi przez miasta takie jak Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Lubin.