Trasy

Trasa Transalpina

Sebeș - Tău Bistra - Obârșia Lotrului - Rânca - Ciocadia

Trasa Transalpina

Proponowana trasa motocyklowa w Rumunii zajmuje ok. 3h 10min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 145km. Prowadzi przez miasta i wsie takie jak Sebeș, Tău Bistra, Obârșia Lotrului, Rânca, Ciocadia.

Trasa Transfogarska

Bascov - Curtea de Argeș - Cârțișoara

Trasa Transfogarska

Proponowana trasa motocyklowa w Rumunii zajmuje ok. 3h 20min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 160km. Prowadzi przez miasta takie jak Bascov, Curtea de Argeș, Cârțișoara.

Trasa w woj. zachodniopomorskim

Szczecin - Koszalin - Kołobrzeg - Międzyzdroje

Trasa w woj. zachodniopomorskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie zachodniopomorskim zajmuje ok. 5h 40min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 395km. Prowadzi przez miasta takie jak Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Międzyzdroje.

Trasa w woj. wielkopolskim

Poznań - Leszno - Kalisz - Gniezno - Piła

Trasa w woj. wielkopolskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie wielkopolskim zajmuje ok. 8h, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 500km. Prowadzi przez miasta takie jak Poznań, Leszno, Kalisz, Gniezno, Piła.

Trasa w woj. warmińsko-mazurskim

Olsztyn - Mrągowo - Mikołajki - Ełk - Giżycko - Bartoszyce

Trasa w woj. warmińsko-mazurskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie warmińsko-mazurskim zajmuje ok. 5h 35min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 355km. Prowadzi przez miasta takie jak Olsztyn, Mrągowo, Mikołajki, Ełk, Giżycko, Bartoszyce.

Trasa w woj. świętokrzyskim

Kielce - Busko-Zdrój - Ostrowiec Świętokrzyski - Starachowice - Skarżysko-Kamienna

Trasa w woj. świętokrzyskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie świętokrzyskim zajmuje ok. 4h 20min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 275km. Prowadzi przez miasta takie jak Kielce, Busko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna.

Trasa w woj. śląskim

Katowice - Częstochowa - Gliwice - Rybnik - Bielsko-Biała - Tychy

Trasa w woj. śląskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie śląskim zajmuje ok. 5h, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 300km. Prowadzi przez miasta takie jak Katowice, Częstochowa, Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała, Tychy.

Trasa w woj. pomorskim

Gdańsk - Malbork - Słupsk - Gdynia - Sopot

Trasa w woj. pomorskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie pomorskim zajmuje ok. 5h 55min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 365km. Prowadzi przez miasta takie jak Gdańsk, Malbork, Słupsk, Gdynia, Sopot.

Trasa w woj. podlaskim

Białystok - Łomża - Augustów - Suwałki

Trasa w woj. podlaskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie podlaskim zajmuje ok. 4h 50min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 343km. Prowadzi przez miasta takie jak Białystok, Łomża, Augustów, Suwałki.

Trasa w woj. opolskim

Opole - Kluczbork - Brzeg - Nysa - Prudnik - Krapkowice - Strzelce Opolskie

Trasa w woj. opolskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie opolskim zajmuje ok. 4h 40min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 296km. Prowadzi przez miasta takie jak Opole, Kluczbork, Brzeg, Nysa, Prudnik, Krapkowice, Strzelce Opolskie.

Trasa w woj. mazowieckim

Warszawa - Nowy Dwór Mazowiecki - Płock - Sierpc - Mława - Ciechanów - Pułtusk

Trasa w woj. mazowieckim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie mazowieckim zajmuje ok. 5h 30min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 352km. Prowadzi przez miasta takie jak Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Sierpc, Mława, Ciechanów, Pułtusk.

Trasa w woj. małopolskim

Kraków - Wieliczka - Zakopane - Nowy Sącz - Tarnów

Trasa w woj. małopolskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie łódzkim zajmuje ok. 6h 30min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 360km. Prowadzi przez miasta takie jak Kraków, Wieliczka, Zakopane, Nowy Sącz, Tarnów.

Trasa w woj. łódzkim

Łódź - Rawa Mazowiecka - Tomaszów Mazowiecki - Piotrków Trybunalski - Bełchatów - Uniejów - Łęczyca - Łowicz

Trasa w woj. łódzkim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie łódzkim zajmuje ok. 6h, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 393km. Prowadzi przez miasta takie jak Łódź, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Uniejów, Łęczyca, Łowicz.

Trasa w woj. podkarpackim

Rzeszów - Krosno - Przemyśl - Stalowa Wola

Trasa w woj. podkarpackim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie podkarpackim zajmuje ok. 5h 35min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 336km. Prowadzi przez miasta takie jak Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Stalowa Wola.

Trasa w woj. lubuskim

Zielona Góra - Świebodzin - Międzyrzecz - Gorzów Wielkopolski - Kostrzyn nad Odrą

Trasa w woj. lubuskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie lubuskim zajmuje ok. 4h 10min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 286km. Prowadzi przez miasta takie jak Zielona Góra, Świebodzin, Międzyrzecz, Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą.

Trasa w woj. lubelskim

Lublin - Chełm - Krasnystaw - Zamość - Kraśnik - Kazimierz Dolny

Trasa w woj. lubelskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie lubelskim zajmuje ok. 5h 20min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 350km. Prowadzi przez miasta takie jak Lublin, Chełm, Krasnystaw, Zamość, Kraśnik, Kazimierz Dolny.

Trasa w woj. kujawsko-pomorskim

Bydgoszcz - Świecie - Grudziądz - Toruń - Włocławek - Inowrocław

Trasa w woj. kujawsko-pomorskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie kujawsko-pomorskim zajmuje ok. 4h 45min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 309km. Prowadzi przez miasta takie jak Bydgoszcz, Świecie, Grudziądz, Toruń, Włocławek, Inowrocław.

Trasa w woj. dolnośląskim

Wrocław - Wałbrzych - Jelenia Góra - Legnica - Lubin

Trasa w woj. dolnośląskim

Proponowana trasa motocyklowa w województwie dolnośląskim zajmuje ok. 5h 30min, nie wliczając przerw. Łączna długość trasy to ok. 305km. Prowadzi przez miasta takie jak Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Lubin.